Rezervácie

Masáže je možné si rezervovať prostredníctvom nášho rezervačného systému na webovej stránke, telefonicky alebo osobne, kde si zvolíte pre Vás vyhovujúcu masáž. Ak ste prvýkrát u nás, radi Vám poradíme a pomôžeme s výberom vhodnej masáže.

Prosíme Vás, aby ste nás pred masážou informovali o Vašom súčasnom zdravotnom stave. Masáž nie je vhodná pri horúčkach, po operáciách, pri alergiách a vážnych poúrazových stavoch. Aby bola masáž pre Vás príjemná, uvítame, keď na recepcii poviete, akou intenzitou Vás majú naše masérky masírovať.

Pred masážou

Pre Vaše pohodlie Vás prosíme po príchode do masážneho štúdia o uloženie Vašej obuvi na určené miesto a vzatie si pohodlných prezuviek.Kabát si môžete odložiť na vešiak pri vstupe.

Na recepcii budete informovaný o ďalšom priebehu masáže. V každej masážnej miestnosti sa nachádzajú vešiaky, na ktorých si odložíte svoje oblečenie.

Pre väčší komfort pri samotnej masáži odporúčame si odložiť retiazky, prstene a hodinky. Pri klasickej thajskej masáži dostane klient pohodlné oblečenie, pozostávajúce z trička a bavlnených nohavíc. Ostatné masáže sa prevádzajú v spodnom prádle.

Po masáži

Vám ponúkneme bylinkový čaj, aby ste doplnili tak potrebné tekutiny. Ďalej počas dňa pite veľa tekutín, konzumujte ľahké jedlá, vyhýbajte sa ťažkým psychickým a fyzickým výkonom.

Naším cieľom je Vaša maximálna spokojnosť, pokiaľ máte podnety alebo pripomienky k zlepšeniu našich služieb, radi ich privítame a využijeme pre väčšiu spokojnosť našich klientov.

Sme poctení každou Vašou návštevou a tešíme sa na ďalšie stretnutie.